METRO EXODUS ENHANCED EDITION STEAM KLUCZ KOD

Informacje podstawowe

ID
44014
ID Allegro
Nazwa
METRO EXODUS ENHANCED EDITION STEAM KLUCZ KOD
Typ gry
Steam
Fraza wyszukiwania
METRO EXODUS ENHANCED EDITION STEAM

Status

Aktywna
Promowana Nie
Auto-pricing
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
29.68 zl
Profit
2.42 zl
Cena minimalna
27.92 zl
Cena maksymalna
58.51 zl
Proponowana nowa cena
29.68 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
29.70 zl
TurboGamer · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
29.70 zl
TurboGamer
Ofert w produkcie
2
Sprawdzono
22.10.2026, 06:00
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. TurboGamer 29.70 zl
  2. 2. GamesEmpire 29.87 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
273034374108.1012.1015.1019.1023.10
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 29.6827.92—
22.10, 06:00Bez zmian 29.6827.76TurboGamer 29.70Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (29.68 PLN)
20.10, 23:57Bez zmian 29.6827.80TurboGamer 29.70Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (29.68 PLN)
19.10, 21:17Bez zmian 29.6827.79TurboGamer 29.70Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (29.68 PLN)
18.10, 19:58Bez zmian 29.6827.77TurboGamer 29.70Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (29.68 PLN)
17.10, 18:49Bez zmian 29.6827.77TurboGamer 29.70Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (29.68 PLN)
16.10, 17:09Bez zmian 29.6827.77TurboGamer 29.70Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (29.68 PLN)
15.10, 16:00Bez zmian 29.6827.79TurboGamer 29.70Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (29.68 PLN)
14.10, 14:24Bez zmian 29.6827.80TurboGamer 29.70Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (29.68 PLN)
13.10, 10:12Undercut konkurenta39.68 → 29.6827.91TurboGamer 29.70Undercut TurboGamer (29.70 PLN) o 0.02 PLN
12.10, 07:09Undercut konkurenta29.68 → 39.6827.84TurboGamer 39.70Undercut TurboGamer (39.70 PLN) o 0.02 PLN
11.10, 07:20Undercut konkurenta39.68 → 29.6827.84TurboGamer 29.70Undercut TurboGamer (29.70 PLN) o 0.02 PLN
10.10, 04:37Undercut konkurenta29.68 → 39.6827.84TurboGamer 39.70Undercut TurboGamer (39.70 PLN) o 0.02 PLN
09.10, 05:03Bez zmian 29.6827.84TurboGamer 29.70Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (29.68 PLN)
08.10, 04:28Brak konkurencji29.68 → 36.0327.86—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 36.03 PLN

Oferty dostawcow

1
kinguin Metro Exodus: Enhanced Edition PC Steam CD Key

ID: 109046 | Region: eu

19.50 zł