The LEGO Movie Videogame STEAM KLUCZ KOD

Informacje podstawowe

ID
41595
ID Allegro
Nazwa
The LEGO Movie Videogame STEAM KLUCZ KOD
Typ gry
Steam
Fraza wyszukiwania
The LEGO Movie Videogame

Status

Aktywna
Promowana Nie
Auto-pricing
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
5.89 zl
Profit
1.28 zl
Cena minimalna
5.23 zl
Cena maksymalna
9.19 zl
Proponowana nowa cena
5.89 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
5.91 zl
BuyDigitalStuff · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
5.91 zl
BuyDigitalStuff
Ofert w produkcie
14
Sprawdzono
21.10.2026, 21:40
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. BuyDigitalStuff 5.91 zl
  2. 2. codestore24 6.82 zl
  3. 3. codestore24 6.82 zl
  4. 4. codestore24 6.83 zl
  5. 5. codestore24 6.83 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
3456708.1012.1016.1019.1023.10
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 5.895.23—
21.10, 21:40Bez zmian 5.895.21BuyDigitalStuff 5.91Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (5.89 PLN)
20.10, 17:08Bez zmian 5.895.23BuyDigitalStuff 5.91Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (5.89 PLN)
19.10, 15:20Bez zmian 5.895.23BuyDigitalStuff 5.91Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (5.89 PLN)
18.10, 13:48Undercut konkurenta5.49 → 5.894.85BuyDigitalStuff 5.91Undercut BuyDigitalStuff (5.91 PLN) o 0.02 PLN
17.10, 12:47Undercut konkurenta5.37 → 5.494.62codestore24 5.51Undercut codestore24 (5.51 PLN) o 0.02 PLN
16.10, 11:05Undercut konkurenta5.89 → 5.374.49codestore24 5.39Undercut codestore24 (5.39 PLN) o 0.02 PLN
15.10, 09:52Bez zmian 5.894.49BuyDigitalStuff 5.91Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (5.89 PLN)
14.10, 08:00Bez zmian 5.894.63BuyDigitalStuff 5.91Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (5.89 PLN)
13.10, 03:57Undercut konkurenta5.38 → 5.894.52BuyDigitalStuff 5.91Undercut BuyDigitalStuff (5.91 PLN) o 0.02 PLN
12.10, 01:04Bez zmian 5.384.51codestore24 5.40Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (5.38 PLN)
11.10, 01:13Bez zmian 5.384.51codestore24 5.40Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (5.38 PLN)
09.10, 23:05Bez zmian 5.384.51codestore24 5.40Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (5.38 PLN)
08.10, 23:00Undercut konkurenta 5.384.51codestore24 5.40Undercut codestore24 (5.40 PLN) o 0.02 PLN

Oferty dostawcow

3
kinguin The LEGO Movie Videogame PC Steam CD Key

ID: 4682 | Region: eu

3.06 zł

kinguin The LEGO Movie: Videogame EU PC Steam CD Key

ID: 5101 | Region: eu

3.06 zł

kinguin The LEGO Movie Videogame PC Steam CD Key (valid until March 2026)

ID: 383951 | Region: eu

3.46 zł