terraria STEAM KLUCZ KOD

Informacje podstawowe

ID
41230
ID Allegro
Nazwa
terraria STEAM KLUCZ KOD
Typ gry
Steam
Fraza wyszukiwania
terraria steam klucz

Status

Aktywna
Promowana Nie
Auto-pricing
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
43.72 zl
Profit
5.43 zl
Cena minimalna
37.89 zl
Cena maksymalna
80.17 zl
Proponowana nowa cena
43.72 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
43.74 zl
codestore24 · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
43.74 zl
codestore24
Ofert w produkcie
6
Sprawdzono
27.10.2026, 01:00
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. codestore24 43.74 zl
  2. 2. codestore24 43.89 zl
  3. 3. Weizo_pl 46.55 zl
  4. 4. KeysKing 53.80 zl
  5. 5. Weizo_pl 74.64 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
343741444808.1013.1018.1022.1027.10
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 43.7237.89—
27.10, 01:00Undercut konkurenta43.61 → 43.7237.89codestore24 43.74Undercut codestore24 (43.74 PLN) o 0.02 PLN
25.10, 16:27Bez zmian 43.6136.83codestore24 43.63Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (43.61 PLN)
24.10, 11:38Undercut konkurenta43.38 → 43.6135.15codestore24 43.63Undercut codestore24 (43.63 PLN) o 0.02 PLN
23.10, 02:57Undercut konkurenta43.34 → 43.3837.62codestore24 43.40Undercut codestore24 (43.40 PLN) o 0.02 PLN
21.10, 18:55Undercut konkurenta43.41 → 43.3437.58codestore24 43.36Undercut codestore24 (43.36 PLN) o 0.02 PLN
20.10, 14:28Undercut konkurenta 43.4134.73codestore24 43.43Undercut codestore24 (43.43 PLN) o 0.02 PLN
19.10, 12:29Undercut konkurenta43.36 → 43.4038.50codestore24 43.42Undercut codestore24 (43.42 PLN) o 0.02 PLN
18.10, 11:02Bez zmian 43.3638.50codestore24 43.38Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (43.36 PLN)
17.10, 09:58Undercut konkurenta43.87 → 43.3638.50codestore24 43.38Undercut codestore24 (43.38 PLN) o 0.02 PLN
16.10, 08:14Undercut konkurenta46.53 → 43.8734.97codestore24 43.89Undercut codestore24 (43.89 PLN) o 0.02 PLN
15.10, 06:58Bez zmian 46.5334.98Weizo_pl 46.55Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (46.53 PLN)
14.10, 05:17Bez zmian 46.5335.60Weizo_pl 46.55Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (46.53 PLN)
13.10, 01:10Undercut konkurenta43.47 → 46.5338.69Weizo_pl 46.55Undercut Weizo_pl (46.55 PLN) o 0.02 PLN
11.10, 22:42Bez zmian 43.4735.22codestore24 43.49Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (43.47 PLN)
10.10, 22:41Bez zmian 43.4735.22codestore24 43.49Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (43.47 PLN)
09.10, 20:12Undercut konkurenta 43.4735.22codestore24 43.49Undercut codestore24 (43.49 PLN) o 0.02 PLN
08.10, 20:17Undercut konkurenta43.49 → 43.4835.22codestore24 43.50Undercut codestore24 (43.50 PLN) o 0.02 PLN

Oferty dostawcow

2
kinguin Terraria PC Steam CD Key

ID: 13501 | Region: eu

26.72 zł

kinguin Terraria EU PC Steam CD Key

ID: 171352 | Region: eu

27.52 zł