Stronghold Crusader 2 STEAM KLUCZ KOD

Informacje podstawowe

ID
40844
ID Allegro
Nazwa
Stronghold Crusader 2 STEAM KLUCZ KOD
Typ gry
Steam
Fraza wyszukiwania
Stronghold Crusader 2 Steam Key

Status

Aktywna
Promowana Nie
Auto-pricing
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
18.15 zl
Profit
1.92 zl
Cena minimalna
16.77 zl
Cena maksymalna
34.27 zl
Proponowana nowa cena
18.15 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
18.17 zl
codestore24 · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
18.17 zl
codestore24
Ofert w produkcie
18
Sprawdzono
23.10.2026, 08:03
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. codestore24 18.17 zl
  2. 2. Gry_MK 19.79 zl
  3. 3. Gry_MK 22.69 zl
  4. 4. Gry_MK 23.09 zl
  5. 5. codestore24 23.99 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
71114172108.1012.1016.1020.1024.10
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 18.1516.77—
23.10, 08:03Undercut konkurenta18.13 → 18.1516.69codestore24 18.17Undercut codestore24 (18.17 PLN) o 0.02 PLN
21.10, 23:55Undercut konkurenta18.16 → 18.1316.67codestore24 18.15Undercut codestore24 (18.15 PLN) o 0.02 PLN
20.10, 19:26Undercut konkurenta18.15 → 18.1616.70codestore24 18.18Undercut codestore24 (18.18 PLN) o 0.02 PLN
19.10, 17:07Undercut konkurenta 18.1516.69codestore24 18.17Undercut codestore24 (18.17 PLN) o 0.02 PLN
18.10, 16:02Bez zmian 18.1416.67codestore24 18.16Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (18.14 PLN)
17.10, 15:05Undercut konkurenta18.44 → 18.1416.67codestore24 18.16Undercut codestore24 (18.16 PLN) o 0.02 PLN
16.10, 13:22Undercut konkurenta19.47 → 18.4416.67codestore24 18.46Undercut codestore24 (18.46 PLN) o 0.02 PLN
15.10, 12:11Undercut konkurenta19.57 → 19.4716.69Gry_MK 19.49Undercut Gry_MK (19.49 PLN) o 0.02 PLN
14.10, 10:29Undercut konkurenta19.47 → 19.5716.48Gry_MK 19.59Undercut Gry_MK (19.59 PLN) o 0.02 PLN
13.10, 06:11Undercut konkurenta18.38 → 19.4716.75Gry_MK 19.49Undercut Gry_MK (19.49 PLN) o 0.02 PLN
12.10, 03:24Bez zmian 15.1913.87codestore24 15.21Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (15.19 PLN)
11.10, 03:36Bez zmian 15.1913.87codestore24 15.21Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (15.19 PLN)
10.10, 00:44Undercut konkurenta15.70 → 15.1913.87codestore24 15.21Undercut codestore24 (15.21 PLN) o 0.02 PLN
09.10, 01:15Undercut konkurenta16.72 → 15.7013.88codestore24 15.72Undercut codestore24 (15.72 PLN) o 0.02 PLN
08.10, 00:53Undercut konkurenta16.72 → 15.3315.33codestore24 8.37Undercut codestore24 (8.37 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min

Oferty dostawcow

5
kinguin Stronghold Crusader 2 EU PC Steam CD Key

ID: 69605 | Region: eu

11.42 zł

kinguin Stronghold Crusader 2 PC Steam CD Key

ID: 9955 | Region: eu

14.32 zł

kinguin Stronghold Crusader 2 EN/PL Languages Only Steam CD Key

ID: 10071 | Region: eu

18.14 zł

kinguin Stronghold Crusader 2 EN/FR Languages Steam CD Key

ID: 10038 | Region: eu

19.85 zł

kinguin Stronghold Crusader 2 Polish Language Only Steam CD Key

ID: 10064 | Region: eu

19.85 zł