Sid Meier's Pirates! STEAM KLUCZ KOD

Informacje podstawowe

ID
40241
ID Allegro
Nazwa
Sid Meier's Pirates! STEAM KLUCZ KOD
Typ gry
Steam
Fraza wyszukiwania
Sid Meier's Pirates! Steam Key

Status

Aktywna
Promowana Nie
Auto-pricing
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
15.40 zl
Profit
1.09 zl
Cena minimalna
15.13 zl
Cena maksymalna
30.70 zl
Proponowana nowa cena
15.40 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
15.42 zl
codestore24 · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
15.42 zl
codestore24
Ofert w produkcie
16
Sprawdzono
23.10.2026, 08:36
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. codestore24 15.42 zl
  2. 2. codestore24 15.42 zl
  3. 3. AllKeysWorld 15.60 zl
  4. 4. codestore24 16.44 zl
  5. 5. codestore24 16.44 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
101315182108.1012.1016.1020.1024.10
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 15.4015.13—
23.10, 08:36Undercut konkurenta 15.4014.03codestore24 15.42Undercut codestore24 (15.42 PLN) o 0.02 PLN
22.10, 00:27Undercut konkurenta19.05 → 15.3914.02codestore24 15.41Undercut codestore24 (15.41 PLN) o 0.02 PLN
20.10, 20:02Undercut konkurenta19.90 → 19.0519.05AllKeysWorld 15.60Undercut AllKeysWorld (15.60 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
19.10, 18:10Bez zmian 15.5815.06AllKeysWorld 15.60Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (15.58 PLN)
18.10, 16:35Bez zmian 15.5814.56AllKeysWorld 15.60Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (15.58 PLN)
17.10, 15:38Undercut konkurenta17.49 → 15.5814.56AllKeysWorld 15.60Undercut AllKeysWorld (15.60 PLN) o 0.02 PLN
16.10, 13:56Bez zmian 14.9814.08AllKeysWorld 15.00Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (14.98 PLN)
15.10, 12:56Bez zmian 14.9814.09AllKeysWorld 15.00Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (14.98 PLN)
14.10, 11:02Bez zmian 14.9813.40AllKeysWorld 15.00Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (14.98 PLN)
13.10, 06:41Undercut konkurenta16.45 → 14.9813.43AllKeysWorld 15.00Undercut AllKeysWorld (15.00 PLN) o 0.02 PLN
12.10, 03:56Bez zmian 16.4514.12codestore24 16.47Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (16.45 PLN)
11.10, 04:07Undercut konkurenta15.86 → 16.4514.12codestore24 16.47Undercut codestore24 (16.47 PLN) o 0.02 PLN
10.10, 01:15Undercut konkurenta15.19 → 13.2813.15AllKeysWorld 13.30Undercut AllKeysWorld (13.30 PLN) o 0.02 PLN
09.10, 01:45Undercut konkurenta12.06 → 12.0810.86codestore24 12.10Undercut codestore24 (12.10 PLN) o 0.02 PLN
08.10, 01:20Undercut konkurenta12.06 → 12.0810.86codestore24 12.10Undercut codestore24 (12.10 PLN) o 0.02 PLN

Oferty dostawcow

2
kinguin Sid Meier’s Pirates! EU PC Steam CD Key

ID: 288941 | Region: eu

10.23 zł

kinguin Sid Meier's Pirates! Steam CD Key

ID: 4880 | Region: eu

12.25 zł