Sid Meier's Pirates! STEAM KLUCZ KOD

Informacje podstawowe

ID
40240
ID Allegro
Nazwa
Sid Meier's Pirates! STEAM KLUCZ KOD
Typ gry
Steam
Fraza wyszukiwania
Sid Meier's Pirates! Steam Key

Status

Aktywna
Promowana Nie
Auto-pricing
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
14.17 zl
Profit
0.97 zl
Cena minimalna
14.10 zl
Cena maksymalna
28.48 zl
Proponowana nowa cena
14.17 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
11.50 zl
TurboGamer · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
10.00 zl
prorider1 prywatny, pomijany
Ofert w produkcie
26
Sprawdzono
23.10.2026, 08:36
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. TurboGamer 11.50 zl
  2. 2. GamesEmpire 12.99 zl
  3. 3. codestore24 15.42 zl
  4. 4. codestore24 15.42 zl
  5. 5. AllKeysWorld 15.60 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
101316202308.1011.1015.1019.1023.10
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 14.1714.10—
23.10, 08:36Undercut konkurenta 14.1714.03TurboGamer 11.50Undercut TurboGamer (11.50 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
22.10, 00:27Undercut konkurenta19.05 → 14.1614.02TurboGamer 11.50Undercut TurboGamer (11.50 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
20.10, 20:02Undercut konkurenta21.96 → 19.0519.05TurboGamer 11.50Undercut TurboGamer (11.50 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
19.10, 18:10Undercut konkurenta17.49 → 15.0615.06TurboGamer 11.50Undercut TurboGamer (11.50 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
18.10, 16:35Bez zmian 14.5614.56TurboGamer 11.50Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (14.56 PLN)
17.10, 15:38Undercut konkurenta17.49 → 14.5614.56TurboGamer 11.50Undercut TurboGamer (11.50 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
16.10, 13:56Undercut konkurenta 14.0814.08TurboGamer 11.50Undercut TurboGamer (11.50 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
15.10, 12:56Undercut konkurenta16.50 → 14.0914.09TurboGamer 11.50Undercut TurboGamer (11.50 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
14.10, 11:02Undercut konkurenta13.43 → 13.4013.40TurboGamer 11.50Undercut TurboGamer (11.50 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
13.10, 06:41Undercut konkurenta16.45 → 13.4313.43TurboGamer 11.50Undercut TurboGamer (11.50 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
12.10, 03:56Undercut konkurenta14.12 → 16.4514.12codestore24 16.47Undercut codestore24 (16.47 PLN) o 0.02 PLN
11.10, 04:07Undercut konkurenta15.86 → 14.1214.12TurboGamer 11.50Undercut TurboGamer (11.50 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
10.10, 01:15Undercut konkurenta13.74 → 13.2813.15AllKeysWorld 13.30Undercut AllKeysWorld (13.30 PLN) o 0.02 PLN
09.10, 01:45Bez zmian 11.4810.86TurboGamer 11.50Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (11.48 PLN)
08.10, 01:20Undercut konkurenta11.48 → 12.0810.86codestore24 12.10Undercut codestore24 (12.10 PLN) o 0.02 PLN

Oferty dostawcow

2
kinguin Sid Meier's Pirates! Steam CD Key

ID: 4880 | Region: eu

9.49 zł

kinguin Sid Meier’s Pirates! EU PC Steam CD Key

ID: 288941 | Region: eu

10.23 zł