Postal 2 STEAM KLUCZ KOD

Informacje podstawowe

ID
39288
ID Allegro
Nazwa
Postal 2 STEAM KLUCZ KOD
Typ gry
Steam
Fraza wyszukiwania
Postal 2 Steam Key

Status

Aktywna
Promowana Nie
Auto-pricing
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
5.77 zl
Profit
2.32 zl
Cena minimalna
3.65 zl
Cena maksymalna
5.77 zl
Proponowana nowa cena
5.77 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
12.29 zl
Gry_MK · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
12.29 zl
Gry_MK
Ofert w produkcie
1
Sprawdzono
21.10.2026, 19:52
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. Gry_MK 12.29 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
258111308.1012.1015.1019.1022.10
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 5.773.65—
21.10, 19:52Bez zmian 5.773.65Gry_MK 12.29Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (5.77 PLN)
20.10, 15:41Undercut konkurenta6.16 → 5.773.65Gry_MK 12.29Undercut Gry_MK (12.29 PLN) o 0.02 PLN
19.10, 13:31Undercut konkurenta5.50 → 6.163.83Gry_MK 12.29Undercut Gry_MK (12.29 PLN) o 0.02 PLN
18.10, 12:24Undercut konkurenta5.38 → 5.503.53Gry_MK 12.29Undercut Gry_MK (12.29 PLN) o 0.02 PLN
17.10, 10:56Undercut konkurenta7.48 → 5.383.47Gry_MK 12.29Undercut Gry_MK (12.29 PLN) o 0.02 PLN
16.10, 09:11Undercut konkurenta7.93 → 7.484.44Gry_MK 12.39Undercut Gry_MK (12.39 PLN) o 0.02 PLN
15.10, 07:53Brak konkurencji7.94 → 7.934.44—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 7.93 PLN
14.10, 06:42Brak konkurencji8.16 → 7.944.45—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 7.94 PLN
13.10, 02:34Bez zmian 8.164.63—Brak konkurencji, cena już optymalna (8.16 PLN)
11.10, 23:46Brak konkurencji7.71 → 8.164.63—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 8.16 PLN
10.10, 23:55Bez zmian 7.714.26—Brak konkurencji, cena już optymalna (7.71 PLN)
09.10, 21:13Bez zmian 7.714.26—Brak konkurencji, cena już optymalna (7.71 PLN)
08.10, 21:20Brak konkurencji 7.714.26—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 7.71 PLN

Oferty dostawcow

2
kinguin Postal 2 PC Steam CD Key

ID: 3961 | Region: eu

1.92 zł

kinguin Postal 2 EU PC Steam CD Key

ID: 266560 | Region: eu

3.05 zł