Metro 2033 Redux STEAM KLUCZ KOD

Informacje podstawowe

ID
38327
ID Allegro
Nazwa
Metro 2033 Redux STEAM KLUCZ KOD
Typ gry
Steam
Fraza wyszukiwania
Metro 2033 Redux

Status

Aktywna na Allegro Tak
Promowana Nie
Widełki ceny
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
11.28 zl
Profit
1.75 zl
Cena minimalna
10.40 zl
Cena maksymalna
50.43 zl
Proponowana nowa cena
11.28 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
11.29 zl
Gry_MK · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
5.99 zl
PiotreK_8_7
Ofert w produkcie
45
Sprawdzono
01.11.2026, 06:51
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. Gry_MK 11.29 zl
  2. 2. codestore24 11.72 zl
  3. 3. AllKeysWorld 12.10 zl
  4. 4. codestore24 12.14 zl
  5. 5. UniwersumGier 12.50 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
579121408.1014.1020.1026.1001.11
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 11.2810.40—
01.11, 06:51Undercut konkurenta11.64 → 11.2810.40Gry_MK 11.29Undercut Gry_MK (11.29 PLN, źródło: phrase) o 0.01 PLN
31.10, 21:31Pod price_min → podloga9.96 → 11.6410.40—Cena 9.96 spadła pod price_min 10.40 – podłoga 11.64
29.10, 18:24Pod price_min → podloga8.95 → 9.969.86—Cena 8.95 spadła pod price_min 9.86 – podłoga 9.96
29.10, 00:35Pod price_min → podloga8.82 → 8.958.86—Cena 8.82 spadła pod price_min 8.86 – podłoga 8.95
28.10, 14:14Undercut konkurenta9.98 → 8.828.73PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
27.10, 06:59Undercut konkurenta9.95 → 9.989.88PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
25.10, 22:20Bez zmian 9.959.85PiotreK_8_7 5.99Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (9.95 PLN)
24.10, 17:33Undercut konkurenta9.91 → 9.959.85PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
23.10, 10:22Pod price_min → podloga9.73 → 9.919.81—Cena 9.73 spadła pod price_min 9.81 – podłoga 9.91
23.10, 08:53Undercut konkurenta 9.739.63PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
22.10, 00:43Undercut konkurenta9.93 → 9.729.62PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
20.10, 20:22Undercut konkurenta10.29 → 9.939.93PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
19.10, 18:28Undercut konkurenta12.46 → 10.2910.29PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
18.10, 16:52Undercut konkurenta12.31 → 10.4010.40PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
17.10, 15:54Undercut konkurenta12.38 → 10.1010.10PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
16.10, 14:13Undercut konkurenta10.60 → 10.1010.10PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
15.10, 13:13Undercut konkurenta10.86 → 10.6010.60PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
14.10, 11:21Undercut konkurenta12.96 → 10.8610.86PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
13.10, 06:57Undercut konkurenta11.84 → 9.859.85PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
12.10, 04:12Bez zmian 9.829.82PiotreK_8_7 5.99Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (9.82 PLN)
11.10, 04:23Bez zmian 9.829.82PiotreK_8_7 5.99Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (9.82 PLN)
10.10, 02:13Bez zmian 9.829.82PiotreK_8_7 5.99Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (9.82 PLN)
09.10, 02:01Undercut konkurenta11.80 → 9.829.82PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
08.10, 01:35Undercut konkurenta11.80 → 11.769.82virtualkey 11.78Undercut virtualkey (11.78 PLN) o 0.02 PLN

Oferty dostawcow

2
kinguin Metro 2033 Redux PC Steam CD Key

ID: 9290 | Region: eu

6.81 zł

kinguin Metro 2033 Redux EU PC Steam CD Key

ID: 31808 | Region: eu

6.81 zł