Metro 2033 Redux STEAM KLUCZ KOD

Informacje podstawowe

ID
38325
ID Allegro
Nazwa
Metro 2033 Redux STEAM KLUCZ KOD
Typ gry
Steam
Fraza wyszukiwania
Metro 2033 Redux

Status

Aktywna na Allegro Tak
Promowana Nie
Widełki ceny
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
14.21 zl
Profit
1.75 zl
Cena minimalna
10.40 zl
Cena maksymalna
50.43 zl
Proponowana nowa cena
14.21 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
14.22 zl
DigiKiosk · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
14.22 zl
DigiKiosk
Ofert w produkcie
7
Sprawdzono
01.11.2026, 06:51
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. DigiKiosk 14.22 zl
  2. 2. DigiKiosk 14.22 zl
  3. 3. DigiKiosk 14.22 zl
  4. 4. DigiKiosk 14.22 zl
  5. 5. DigiKiosk 14.22 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
5810131508.1014.1020.1026.1001.11
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 14.2110.40—
01.11, 06:51Undercut konkurenta11.64 → 14.2110.40DigiKiosk 14.22Undercut DigiKiosk (14.22 PLN, źródło: ean) o 0.01 PLN
31.10, 21:31Pod price_min → podloga9.96 → 11.6410.40—Cena 9.96 spadła pod price_min 10.40 – podłoga 11.64
29.10, 18:24Pod price_min → podloga8.95 → 9.969.86—Cena 8.95 spadła pod price_min 9.86 – podłoga 9.96
29.10, 00:35Pod price_min → podloga8.82 → 8.958.86—Cena 8.82 spadła pod price_min 8.86 – podłoga 8.95
28.10, 14:14Undercut konkurenta9.98 → 8.828.73PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
27.10, 06:59Undercut konkurenta9.95 → 9.989.88PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
25.10, 22:20Bez zmian 9.959.85PiotreK_8_7 5.99Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (9.95 PLN)
24.10, 17:33Undercut konkurenta9.91 → 9.959.85PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
23.10, 10:22Pod price_min → podloga9.73 → 9.919.81—Cena 9.73 spadła pod price_min 9.81 – podłoga 9.91
23.10, 08:53Undercut konkurenta 9.739.63PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
22.10, 00:43Undercut konkurenta9.93 → 9.729.62PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
20.10, 20:22Undercut konkurenta10.29 → 9.939.93PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
19.10, 18:28Undercut konkurenta12.46 → 10.2910.29PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
18.10, 16:52Undercut konkurenta12.31 → 10.4010.40PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
17.10, 15:54Undercut konkurenta12.38 → 10.1010.10PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
16.10, 14:13Undercut konkurenta10.60 → 10.1010.10PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
15.10, 13:13Undercut konkurenta10.86 → 10.6010.60PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
14.10, 11:21Undercut konkurenta12.96 → 10.8610.86PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
13.10, 06:57Undercut konkurenta11.84 → 9.859.85PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
12.10, 04:12Bez zmian 9.829.82PiotreK_8_7 5.99Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (9.82 PLN)
11.10, 04:23Bez zmian 9.829.82PiotreK_8_7 5.99Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (9.82 PLN)
10.10, 02:13Bez zmian 9.829.82PiotreK_8_7 5.99Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (9.82 PLN)
09.10, 02:01Undercut konkurenta11.80 → 9.829.82PiotreK_8_7 5.99Undercut PiotreK_8_7 (5.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
08.10, 01:35Undercut konkurenta11.80 → 11.769.82virtualkey 11.78Undercut virtualkey (11.78 PLN) o 0.02 PLN

Oferty dostawcow

2
kinguin Metro 2033 Redux PC Steam CD Key

ID: 9290 | Region: eu

6.81 zł

kinguin Metro 2033 Redux EU PC Steam CD Key

ID: 31808 | Region: eu

6.81 zł