Mad Max STEAM KLUCZ KOD

Informacje podstawowe

ID
38082
ID Allegro
Nazwa
Mad Max STEAM KLUCZ KOD
Typ gry
Steam
Fraza wyszukiwania
Mad Max

Status

Aktywna
Promowana Nie
Auto-pricing
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
10.32 zl
Profit
0.90 zl
Cena minimalna
10.22 zl
Cena maksymalna
20.05 zl
Proponowana nowa cena
10.32 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
9.46 zl
bosu23 · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
9.46 zl
bosu23
Ofert w produkcie
53
Sprawdzono
25.10.2026, 17:23
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. bosu23 9.46 zl
  2. 2. GryBiblioteka 9.89 zl
  3. 3. KeysKing 9.99 zl
  4. 4. Muvepl 11.66 zl
  5. 5. UniwersumGier 11.90 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
7910111308.1013.1017.1022.1026.10
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 10.3210.22—
25.10, 19:06Pod price_min → podloga9.90 → 10.3210.22—Cena 9.90 spadła pod price_min 10.22 – podłoga 10.32
25.10, 17:23Bez zmian 9.909.80bosu23 9.46Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (9.90 PLN)
24.10, 12:12Undercut konkurenta 9.909.80bosu23 9.46Undercut bosu23 (9.46 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
23.10, 03:29Undercut konkurenta10.27 → 9.919.81bosu23 9.46Undercut bosu23 (9.46 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
22.10, 18:09Pod price_min → podloga9.72 → 10.2710.17—Cena 9.72 spadła pod price_min 10.17 – podłoga 10.27
21.10, 19:27Undercut konkurenta11.59 → 9.729.62bosu23 9.46Undercut bosu23 (9.46 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
20.10, 15:16Undercut konkurenta11.53 → 9.489.27UniwersumGier 9.50Undercut UniwersumGier (9.50 PLN) o 0.02 PLN
19.10, 13:04Bez zmian 9.569.56UniwersumGier 9.50Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (9.56 PLN)
18.10, 11:59Bez zmian 9.569.56UniwersumGier 9.50Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (9.56 PLN)
17.10, 10:31Bez zmian 9.569.56UniwersumGier 9.50Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (9.56 PLN)
16.10, 08:46Undercut konkurenta 9.569.56UniwersumGier 9.50Undercut UniwersumGier (9.50 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
15.10, 07:29Undercut konkurenta9.59 → 9.579.57UniwersumGier 9.50Undercut UniwersumGier (9.50 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
14.10, 06:19Undercut konkurenta 9.599.59UniwersumGier 9.50Undercut UniwersumGier (9.50 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
13.10, 02:10Undercut konkurenta11.56 → 9.609.60UniwersumGier 9.50Undercut UniwersumGier (9.50 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
11.10, 23:21Bez zmian 9.599.59UniwersumGier 9.50Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (9.59 PLN)
10.10, 23:32Bez zmian 9.599.59UniwersumGier 9.50Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (9.59 PLN)
09.10, 20:47Undercut konkurenta11.08 → 9.599.59UniwersumGier 9.50Undercut UniwersumGier (9.50 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
08.10, 20:53Undercut konkurenta9.59 → 8.618.19bosu23 8.63Undercut bosu23 (8.63 PLN) o 0.02 PLN

Oferty dostawcow

5
kinguin Mad Max EU (without DE) PC Steam CD Key

ID: 430021 | Region: eu

2.27 zł

kinguin Mad Max PC Steam CD Key (valid until February 2026)

ID: 384587 | Region: eu

5.32 zł

kinguin Mad Max PC Steam CD Key

ID: 19584 | Region: eu

6.68 zł

kinguin Mad Max EU PC Steam CD Key

ID: 31926 | Region: eu

6.85 zł

kinguin Mad Max PC Steam CD Key (valid until June 2026)

ID: 428931 | Region: eu

7.41 zł