Iron Harvest STEAM KLUCZ KOD

Informacje podstawowe

ID
37449
ID Allegro
Nazwa
Iron Harvest STEAM KLUCZ KOD
Typ gry
Steam
Fraza wyszukiwania
Iron Harvest

Status

Aktywna
Promowana Nie
Auto-pricing
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
23.69 zl
Profit
2.54 zl
Cena minimalna
21.32 zl
Cena maksymalna
44.17 zl
Proponowana nowa cena
23.69 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
23.71 zl
codestore24 · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
23.71 zl
codestore24
Ofert w produkcie
1
Sprawdzono
22.10.2026, 00:42
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. codestore24 23.71 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
71318232908.1011.1015.1019.1022.10
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 23.6921.32—
22.10, 00:42Undercut konkurenta23.73 → 23.6921.55codestore24 23.71Undercut codestore24 (23.71 PLN) o 0.02 PLN
20.10, 20:21Undercut konkurenta23.72 → 23.7321.95codestore24 23.75Undercut codestore24 (23.75 PLN) o 0.02 PLN
19.10, 18:27Undercut konkurenta24.03 → 23.7221.93codestore24 23.74Undercut codestore24 (23.74 PLN) o 0.02 PLN
18.10, 16:52Undercut konkurenta25.06 → 24.0321.92codestore24 24.05Undercut codestore24 (24.05 PLN) o 0.02 PLN
17.10, 15:54Undercut konkurenta26.09 → 25.0620.47codestore24 25.08Undercut codestore24 (25.08 PLN) o 0.02 PLN
16.10, 14:13Undercut konkurenta27.12 → 26.0920.29codestore24 26.11Undercut codestore24 (26.11 PLN) o 0.02 PLN
15.10, 13:13Brak konkurencji27.18 → 27.1220.43—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 27.12 PLN
14.10, 11:21Brak konkurencji27.21 → 27.1820.48—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 27.18 PLN
13.10, 06:57Brak konkurencji22.15 → 27.2120.51—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 27.21 PLN
12.10, 04:12Bez zmian 22.1520.47codestore24 22.17Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (22.15 PLN)
11.10, 04:22Undercut konkurenta21.31 → 22.1520.47codestore24 22.17Undercut codestore24 (22.17 PLN) o 0.02 PLN
10.10, 02:12Undercut konkurenta22.15 → 21.3119.74codestore24 21.33Undercut codestore24 (21.33 PLN) o 0.02 PLN
09.10, 02:01Undercut konkurenta22.11 → 22.1519.74codestore24 22.17Undercut codestore24 (22.17 PLN) o 0.02 PLN
08.10, 01:35Undercut konkurenta22.11 → 19.7519.75Cheap-Gamingcom 8.75Undercut Cheap-Gamingcom (8.75 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min

Oferty dostawcow

2
kinguin Iron Harvest EU PC Steam CD Key

ID: 76435 | Region: eu

14.72 zł

kinguin Iron Harvest PC Steam CD Key

ID: 76799 | Region: eu

15.07 zł