Green Hell STEAM KLUCZ KOD

Informacje podstawowe

ID
36922
ID Allegro
Nazwa
Green Hell STEAM KLUCZ KOD
Typ gry
Steam
Fraza wyszukiwania
Green Hell

Status

Aktywna
Promowana Nie
Auto-pricing
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
10.57 zl
Profit
1.64 zl
Cena minimalna
9.45 zl
Cena maksymalna
18.37 zl
Proponowana nowa cena
10.57 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
10.59 zl
codestore24 · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
10.59 zl
codestore24
Ofert w produkcie
2
Sprawdzono
27.10.2026, 06:47
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. codestore24 10.59 zl
  2. 2. codestore24 13.48 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
81114172008.1012.1017.1022.1027.10
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 10.579.45—
27.10, 06:47Undercut konkurenta10.55 → 10.579.45codestore24 10.59Undercut codestore24 (10.59 PLN) o 0.02 PLN
25.10, 22:07Bez zmian 10.559.42codestore24 10.57Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (10.55 PLN)
24.10, 17:20Undercut konkurenta11.32 → 10.559.42codestore24 10.57Undercut codestore24 (10.57 PLN) o 0.02 PLN
23.10, 08:39Undercut konkurenta12.35 → 11.329.38codestore24 11.34Undercut codestore24 (11.34 PLN) o 0.02 PLN
22.10, 00:30Undercut konkurenta13.38 → 12.3511.00codestore24 12.37Undercut codestore24 (12.37 PLN) o 0.02 PLN
20.10, 20:06Undercut konkurenta13.37 → 13.3812.10codestore24 13.40Undercut codestore24 (13.40 PLN) o 0.02 PLN
19.10, 18:13Undercut konkurenta 13.3712.10codestore24 13.39Undercut codestore24 (13.39 PLN) o 0.02 PLN
18.10, 16:39Undercut konkurenta13.72 → 13.3612.09codestore24 13.38Undercut codestore24 (13.38 PLN) o 0.02 PLN
17.10, 15:42Undercut konkurenta14.75 → 13.7212.09codestore24 13.74Undercut codestore24 (13.74 PLN) o 0.02 PLN
16.10, 14:00Undercut konkurenta15.54 → 14.7512.09codestore24 14.77Undercut codestore24 (14.77 PLN) o 0.02 PLN
15.10, 13:00Brak konkurencji17.16 → 15.5410.78—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 15.54 PLN
14.10, 11:06Brak konkurencji18.72 → 17.1612.13—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 17.16 PLN
13.10, 06:44Brak konkurencji14.71 → 18.7213.43—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 18.72 PLN
12.10, 03:59Bez zmian 14.7113.39codestore24 14.73Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (14.71 PLN)
11.10, 04:10Bez zmian 14.7113.39codestore24 14.73Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (14.71 PLN)
10.10, 01:18Undercut konkurenta 14.7113.39codestore24 14.73Undercut codestore24 (14.73 PLN) o 0.02 PLN
09.10, 01:48Undercut konkurenta14.69 → 14.7213.40codestore24 14.74Undercut codestore24 (14.74 PLN) o 0.02 PLN
08.10, 01:23Undercut konkurenta14.69 → 13.9813.40virtualkey 14.00Undercut virtualkey (14.00 PLN) o 0.02 PLN

Oferty dostawcow

2
kinguin Green Hell EU Steam CD Key

ID: 78970 | Region: eu

6.12 zł

kinguin Green Hell Steam CD Key

ID: 54513 | Region: eu

8.11 zł