Green Hell STEAM KLUCZ KOD

Informacje podstawowe

ID
36917
ID Allegro
Nazwa
Green Hell STEAM KLUCZ KOD
Typ gry
Steam
Fraza wyszukiwania
Green Hell

Status

Aktywna
Promowana Nie
Auto-pricing
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
9.54 zl
Profit
1.51 zl
Cena minimalna
9.45 zl
Cena maksymalna
18.37 zl
Proponowana nowa cena
9.54 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
9.00 zl
Muvepl · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
9.00 zl
Muvepl
Ofert w produkcie
71
Sprawdzono
27.10.2026, 06:46
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. Muvepl 9.00 zl
  2. 2. emp3shop 10.40 zl
  3. 3. codestore24 10.59 zl
  4. 4. codestore24 10.59 zl
  5. 5. codestore24 10.59 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
81012151708.1012.1017.1022.1027.10
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 9.549.45—
27.10, 06:46Undercut konkurenta10.38 → 9.549.45Muvepl 9.00Undercut Muvepl (9.00 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
25.10, 22:06Bez zmian 10.389.42emp3shop 10.40Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (10.38 PLN)
24.10, 17:19Bez zmian 10.389.42emp3shop 10.40Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (10.38 PLN)
23.10, 08:39Undercut konkurenta11.30 → 10.389.38emp3shop 10.40Undercut emp3shop (10.40 PLN) o 0.02 PLN
22.10, 02:46Pod price_min → podloga11.11 → 11.3011.19—Cena 11.11 spadła pod price_min 11.19 – podłoga 11.30
22.10, 00:30Undercut konkurenta12.10 → 11.1111.00emp3shop 10.40Undercut emp3shop (10.40 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
20.10, 20:06Bez zmian 12.1012.10emp3shop 10.40Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (12.10 PLN)
19.10, 18:13Undercut konkurenta14.31 → 12.1012.10emp3shop 10.40Undercut emp3shop (10.40 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
18.10, 16:38Bez zmian 12.0912.09emp3shop 10.40Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (12.09 PLN)
17.10, 15:41Bez zmian 12.0912.09emp3shop 10.40Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (12.09 PLN)
16.10, 13:59Undercut konkurenta13.24 → 12.0912.09emp3shop 10.40Undercut emp3shop (10.40 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
15.10, 13:00Undercut konkurenta12.13 → 10.7810.78emp3shop 10.40Undercut emp3shop (10.40 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
14.10, 11:06Undercut konkurenta13.43 → 12.1312.13emp3shop 10.40Undercut emp3shop (10.40 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
13.10, 06:44Undercut konkurenta15.77 → 13.4313.43emp3shop 10.40Undercut emp3shop (10.40 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
12.10, 03:59Bez zmian 13.3913.39emp3shop 10.40Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (13.39 PLN)
11.10, 04:10Bez zmian 13.3913.39emp3shop 10.40Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (13.39 PLN)
10.10, 01:18Undercut konkurenta 13.3913.39emp3shop 10.40Undercut emp3shop (10.40 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
09.10, 01:48Undercut konkurenta15.74 → 13.4013.40emp3shop 10.40Undercut emp3shop (10.40 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
08.10, 01:23Undercut konkurenta15.74 → 13.9813.40virtualkey 14.00Undercut virtualkey (14.00 PLN) o 0.02 PLN

Oferty dostawcow

2
kinguin Green Hell EU Steam CD Key

ID: 78970 | Region: eu

6.12 zł

kinguin Green Hell Steam CD Key

ID: 54513 | Region: eu

8.10 zł