GOTHIC COMPLETE 1+2+3+2DLC (NOC KRUKA + ZMIERZCH BOGÓW) STEAM KLUCZ KOD

Informacje podstawowe

ID
36866
ID Allegro
Nazwa
GOTHIC COMPLETE 1+2+3+2DLC (NOC KRUKA + ZMIERZCH BOGÓW) STEAM KLUCZ KOD
Typ gry
Steam
Fraza wyszukiwania
GOTHIC COMPLETE 1+2+3+2DLC (NOC KRUKA + ZMIERZCH BOGÓW) STEAM KLUCZ

Status

Aktywna
Promowana Nie
Auto-pricing
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
45.38 zl
Profit
15.09 zl
Cena minimalna
26.25 zl
Cena maksymalna
54.88 zl
Proponowana nowa cena
45.38 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
45.40 zl
AllKeysWorld · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
45.40 zl
AllKeysWorld
Ofert w produkcie
2
Sprawdzono
20.10.2026, 19:06
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. AllKeysWorld 45.40 zl
  2. 2. Kaj_Marpromowana 45.49 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
243239465408.1011.1014.1018.1021.10
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 45.3826.25—
20.10, 19:06Bez zmian 45.3826.30AllKeysWorld 45.40Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (45.38 PLN)
19.10, 16:49Bez zmian 45.3826.28AllKeysWorld 45.40Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (45.38 PLN)
18.10, 15:44Bez zmian 45.3826.25AllKeysWorld 45.40Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (45.38 PLN)
17.10, 14:13Bez zmian 45.3826.25AllKeysWorld 45.40Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (45.38 PLN)
16.10, 13:03Bez zmian 45.3826.25AllKeysWorld 45.40Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (45.38 PLN)
15.10, 11:52Bez zmian 45.3826.28AllKeysWorld 45.40Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (45.38 PLN)
14.10, 10:10Bez zmian 45.3826.46AllKeysWorld 45.40Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (45.38 PLN)
13.10, 05:54Undercut konkurenta51.57 → 45.3827.66AllKeysWorld 45.40Undercut AllKeysWorld (45.40 PLN) o 0.02 PLN
12.10, 03:06Undercut konkurenta35.71 → 51.5727.59Kaj_Mar 51.59Undercut Kaj_Mar (51.59 PLN) o 0.02 PLN
11.10, 03:17Brak konkurencji46.38 → 35.7127.59—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 35.71 PLN
10.10, 00:27Bez zmian 46.3827.59AllKeysWorld 46.40Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (46.38 PLN)
09.10, 00:58Bez zmian 46.3827.61AllKeysWorld 46.40Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (46.38 PLN)
08.10, 00:37Undercut konkurenta46.38 → 46.4727.61Kaj_Mar 46.49Undercut Kaj_Mar (46.49 PLN) o 0.02 PLN

Oferty dostawcow

3
kinguin Gothic Universe Edition PC Steam CD Key

ID: 4645 | Region: eu

18.29 zł

kinguin Gothic Universe Edition EU PC Steam CD Key

ID: 12078 | Region: eu

19.03 zł

kinguin Arcania + Gothic Pack Steam CD Key

ID: 8789 | Region: eu

28.63 zł