FARMING SIMULATOR 22 STEAM KLUCZ KOD

Informacje podstawowe

ID
36431
ID Allegro
Nazwa
FARMING SIMULATOR 22 STEAM KLUCZ KOD
Typ gry
Steam
Fraza wyszukiwania
FARMING SIMULATOR 22 STEAM KLUCZ

Status

Aktywna
Promowana Nie
Auto-pricing
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
37.82 zl
Profit
5.40 zl
Cena minimalna
33.17 zl
Cena maksymalna
69.91 zl
Proponowana nowa cena
37.82 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
37.84 zl
codestore24 · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
37.84 zl
codestore24
Ofert w produkcie
2
Sprawdzono
21.10.2026, 19:21
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. codestore24 37.84 zl
  2. 2. codestore24 37.84 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
323641465108.1012.1015.1018.1022.10
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 37.8233.17—
21.10, 19:21Undercut konkurenta38.85 → 37.8232.94codestore24 37.84Undercut codestore24 (37.84 PLN) o 0.02 PLN
20.10, 15:10Undercut konkurenta39.88 → 38.8533.30codestore24 38.87Undercut codestore24 (38.87 PLN) o 0.02 PLN
19.10, 12:57Undercut konkurenta40.91 → 39.8832.95codestore24 39.90Undercut codestore24 (39.90 PLN) o 0.02 PLN
18.10, 11:29Undercut konkurenta41.94 → 40.9133.25codestore24 40.93Undercut codestore24 (40.93 PLN) o 0.02 PLN
17.10, 10:25Undercut konkurenta42.97 → 41.9433.74codestore24 41.96Undercut codestore24 (41.96 PLN) o 0.02 PLN
16.10, 08:41Undercut konkurenta44.00 → 42.9733.75codestore24 42.99Undercut codestore24 (42.99 PLN) o 0.02 PLN
15.10, 07:23Brak konkurencji49.17 → 44.0034.50—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 44.00 PLN
14.10, 06:14Brak konkurencji49.24 → 49.1738.81—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 49.17 PLN
13.10, 02:05Brak konkurencji42.95 → 49.2438.87—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 49.24 PLN
11.10, 23:16Bez zmian 42.9538.78codestore24 42.97Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (42.95 PLN)
10.10, 23:27Bez zmian 42.9538.78codestore24 42.97Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (42.95 PLN)
09.10, 20:41Undercut konkurenta42.25 → 42.9538.78codestore24 42.97Undercut codestore24 (42.97 PLN) o 0.02 PLN
08.10, 20:46Undercut konkurenta 42.2538.13codestore24 42.27Undercut codestore24 (42.27 PLN) o 0.02 PLN

Oferty dostawcow

2
kinguin Farming Simulator 22 PC Steam CD Key

ID: 89537 | Region: eu

23.30 zł

kinguin Farming Simulator 22 EU PC Steam CD Key

ID: 90623 | Region: eu

23.65 zł