FARMING SIMULATOR 22 STEAM KLUCZ KOD

Informacje podstawowe

ID
36428
ID Allegro
Nazwa
FARMING SIMULATOR 22 STEAM KLUCZ KOD
Typ gry
Steam
Fraza wyszukiwania
FARMING SIMULATOR 22 STEAM KLUCZ

Status

Aktywna
Promowana Nie
Auto-pricing
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
33.27 zl
Profit
1.39 zl
Cena minimalna
32.94 zl
Cena maksymalna
69.40 zl
Proponowana nowa cena
33.27 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
6.35 zl
codestore24 · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
6.35 zl
codestore24
Ofert w produkcie
214
Sprawdzono
21.10.2026, 16:06
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. codestore24 6.35 zl
  2. 2. Gry_MK 7.19 zl
  3. 3. 3kropkipl 8.51 zl
  4. 4. TurboGamer 11.70 zl
  5. 5. GamesEmpire 11.70 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
21425364708.1012.1015.1018.1021.10
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 33.2732.94—
21.10, 16:06Undercut konkurenta33.75 → 33.2732.94codestore24 6.35Undercut codestore24 (6.35 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
21.10, 07:03Pod price_min → podloga33.41 → 33.7533.42—Cena 33.41 spadła pod price_min 33.42 – podłoga 33.75
20.10, 12:02Undercut konkurenta37.28 → 33.4133.41codestore24 6.35Undercut codestore24 (6.35 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
19.10, 09:45Undercut konkurenta33.25 → 32.9532.95codestore24 6.35Undercut codestore24 (6.35 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
18.10, 08:03Undercut konkurenta33.74 → 33.2533.25codestore24 6.35Undercut codestore24 (6.35 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
17.10, 07:09Undercut konkurenta 33.7433.74codestore24 6.35Undercut codestore24 (6.35 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
16.10, 05:24Undercut konkurenta34.50 → 33.7533.75codestore24 6.35Undercut codestore24 (6.35 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
15.10, 04:16Undercut konkurenta38.81 → 34.5034.50Gry_MK 6.49Undercut Gry_MK (6.49 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
14.10, 03:06Undercut konkurenta38.87 → 38.8138.81Gry_MK 6.49Undercut Gry_MK (6.49 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
12.10, 22:41Undercut konkurenta43.76 → 38.8738.87Gry_MK 6.49Undercut Gry_MK (6.49 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
11.10, 20:09Undercut konkurenta43.71 → 38.7838.78codestore24 5.82Undercut codestore24 (5.82 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
10.10, 20:21Undercut konkurenta43.79 → 38.7838.78codestore24 5.76Undercut codestore24 (5.76 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
09.10, 17:16Undercut konkurenta38.13 → 38.1238.12Gry_MK 5.49Undercut Gry_MK (5.49 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
08.10, 17:28Bez zmian 38.1338.13Gry_MK 5.49Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (38.13 PLN)

Oferty dostawcow

2
kinguin Farming Simulator 22 PC Steam CD Key

ID: 89537 | Region: eu

23.13 zł

kinguin Farming Simulator 22 EU PC Steam CD Key

ID: 90623 | Region: eu

23.70 zł