euro truck simulator 2 STEAM KLUCZ KOD

Informacje podstawowe

ID
36207
ID Allegro
Nazwa
euro truck simulator 2 STEAM KLUCZ KOD
Typ gry
Steam
Fraza wyszukiwania
euro truck simulator 2 steam klucz

Status

Aktywna
Promowana Nie
Auto-pricing
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
66.69 zl
Profit
11.05 zl
Cena minimalna
51.15 zl
Cena maksymalna
108.97 zl
Proponowana nowa cena
66.69 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
52.81 zl
BlackDragon · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
-
Ofert w produkcie
0
Sprawdzono
23.10.2026, 02:50
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. BlackDragon 52.81 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
505459636808.1012.1016.1019.1023.10
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 66.6951.15—
23.10, 02:50Brak konkurencji53.89 → 66.6953.41—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 66.69 PLN
22.10, 14:04Pod price_min → podloga52.79 → 53.8953.36—Cena 52.79 spadła pod price_min 53.36 – podłoga 53.89
21.10, 18:48Undercut konkurenta65.20 → 52.7952.10BlackDragon 52.81Undercut BlackDragon (52.81 PLN) o 0.02 PLN
20.10, 14:21Brak konkurencji62.48 → 65.2052.17—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 65.20 PLN
19.10, 12:22Bez zmian 62.4851.58BlackDragon 62.50Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (62.48 PLN)
18.10, 10:55Bez zmian 62.4852.12BlackDragon 62.50Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (62.48 PLN)
17.10, 09:51Bez zmian 62.4852.67BlackDragon 62.50Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (62.48 PLN)
16.10, 08:07Bez zmian 62.4852.82BlackDragon 62.50Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (62.48 PLN)
15.10, 06:52Undercut konkurenta65.36 → 62.4852.96BlackDragon 62.50Undercut BlackDragon (62.50 PLN) o 0.02 PLN
14.10, 05:11Brak konkurencji66.42 → 65.3652.30—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 65.36 PLN
13.10, 01:03Brak konkurencji66.25 → 66.4253.18—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 66.42 PLN
11.10, 22:36Brak konkurencji66.10 → 66.2553.04—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 66.25 PLN
10.10, 22:34Bez zmian 66.1052.92—Brak konkurencji, cena już optymalna (66.10 PLN)
09.10, 20:06Brak konkurencji66.06 → 66.1052.92—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 66.10 PLN
08.10, 20:09Brak konkurencji66.64 → 66.0652.88—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 66.06 PLN

Oferty dostawcow

2
kinguin Euro Truck Simulator 2 PC Steam CD Key

ID: 329 | Region: eu

36.32 zł

kinguin Euro Truck Simulator 2 EU Steam CD Key

ID: 4688 | Region: eu

37.81 zł