Crime Boss: Rockay City STEAM KLUCZ KOD

Informacje podstawowe

ID
35399
ID Allegro
Nazwa
Crime Boss: Rockay City STEAM KLUCZ KOD
Typ gry
Steam
Fraza wyszukiwania
Crime Boss: Rockay City STEAM KLUCZ

Status

Aktywna
Promowana Nie
Auto-pricing
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
8.38 zl
Profit
0.87 zl
Cena minimalna
8.33 zl
Cena maksymalna
15.94 zl
Proponowana nowa cena
8.38 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
4.59 zl
Matylda853-RNW · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
4.59 zl
Matylda853-RNW
Ofert w produkcie
15
Sprawdzono
23.10.2026, 01:02
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. Matylda853-RNW 4.59 zl
  2. 2. Matylda853-RNW 5.88 zl
  3. 3. codestore24 8.97 zl
  4. 4. codestore24 8.97 zl
  5. 5. codestore24 8.97 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
46791108.1012.1016.1019.1023.10
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 8.388.33—
23.10, 01:02Undercut konkurenta8.43 → 8.388.30Matylda853-RNW 4.59Undercut Matylda853-RNW (4.59 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
21.10, 17:05Undercut konkurenta8.36 → 8.438.35Matylda853-RNW 4.59Undercut Matylda853-RNW (4.59 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
20.10, 13:02Bez zmian 8.368.36Matylda853-RNW 4.59Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (8.36 PLN)
19.10, 10:41Bez zmian 8.368.36Matylda853-RNW 4.59Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (8.36 PLN)
18.10, 09:40Undercut konkurenta8.41 → 8.368.36Matylda853-RNW 4.59Undercut Matylda853-RNW (4.59 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
17.10, 08:03Bez zmian 8.418.41Matylda853-RNW 4.59Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (8.41 PLN)
16.10, 06:54Undercut konkurenta8.43 → 8.418.41Matylda853-RNW 4.59Undercut Matylda853-RNW (4.59 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
15.10, 05:07Undercut konkurenta 8.438.43Matylda853-RNW 4.59Undercut Matylda853-RNW (4.59 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
14.10, 04:00Undercut konkurenta8.46 → 8.448.44Matylda853-RNW 4.59Undercut Matylda853-RNW (4.59 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
12.10, 23:51Undercut konkurenta10.31 → 8.468.46Matylda853-RNW 4.59Undercut Matylda853-RNW (4.59 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
11.10, 21:13Bez zmian 8.438.43Matylda853-RNW 4.59Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (8.43 PLN)
10.10, 21:18Bez zmian 8.438.43Matylda853-RNW 4.59Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (8.43 PLN)
09.10, 18:12Undercut konkurenta 8.438.43Matylda853-RNW 4.59Undercut Matylda853-RNW (4.59 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
08.10, 18:26Bez zmian 8.448.44Matylda853-RNW 4.59Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (8.44 PLN)

Oferty dostawcow

1
kinguin Crime Boss: Rockay City PC Steam CD Key

ID: 246757 | Region: eu

5.31 zł