Crime Boss: Rockay City STEAM KLUCZ KOD

Informacje podstawowe

ID
35395
ID Allegro
Nazwa
Crime Boss: Rockay City STEAM KLUCZ KOD
Typ gry
Steam
Fraza wyszukiwania
Crime Boss: Rockay City STEAM KLUCZ

Status

Aktywna
Promowana Nie
Auto-pricing
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
8.44 zl
Profit
0.92 zl
Cena minimalna
8.33 zl
Cena maksymalna
15.94 zl
Proponowana nowa cena
8.44 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
4.59 zl
Matylda853-RNW · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
4.59 zl
Matylda853-RNW
Ofert w produkcie
43
Sprawdzono
22.10.2026, 14:49
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. Matylda853-RNW 4.59 zl
  2. 2. Matylda853-RNW 5.88 zl
  3. 3. KaJoShop 7.79 zl
  4. 4. AllKeysWorld 8.00 zl
  5. 5. Kaj_Mar 8.09 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
46791108.1012.1016.1019.1023.10
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 8.448.33—
22.10, 14:49Bez zmian 8.448.36Matylda853-RNW 4.59Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (8.44 PLN)
21.10, 09:50Undercut konkurenta8.36 → 8.448.36Matylda853-RNW 4.59Undercut Matylda853-RNW (4.59 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
20.10, 05:18Bez zmian 8.368.36Matylda853-RNW 4.59Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (8.36 PLN)
19.10, 03:25Undercut konkurenta8.41 → 8.368.36Matylda853-RNW 4.59Undercut Matylda853-RNW (4.59 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
18.10, 01:59Bez zmian 8.418.41Matylda853-RNW 4.59Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (8.41 PLN)
17.10, 00:51Bez zmian 8.418.41Matylda853-RNW 4.59Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (8.41 PLN)
15.10, 23:12Undercut konkurenta8.43 → 8.418.41Matylda853-RNW 4.59Undercut Matylda853-RNW (4.59 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
14.10, 22:05Undercut konkurenta 8.438.43Matylda853-RNW 4.59Undercut Matylda853-RNW (4.59 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
13.10, 16:41Undercut konkurenta8.46 → 8.448.44Matylda853-RNW 4.59Undercut Matylda853-RNW (4.59 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
12.10, 14:05Undercut konkurenta10.31 → 8.468.46Matylda853-RNW 4.59Undercut Matylda853-RNW (4.59 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
11.10, 14:18Bez zmian 8.438.43Matylda853-RNW 4.59Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (8.43 PLN)
10.10, 11:30Undercut konkurenta 8.438.43Matylda853-RNW 4.59Undercut Matylda853-RNW (4.59 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
09.10, 11:26Bez zmian 8.448.44Matylda853-RNW 4.59Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (8.44 PLN)
08.10, 11:42Undercut konkurenta10.28 → 8.448.44Matylda853-RNW 4.59Undercut Matylda853-RNW (4.59 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min

Oferty dostawcow

1
kinguin Crime Boss: Rockay City PC Steam CD Key

ID: 246757 | Region: eu

5.31 zł