JUST DANCE 2023 EDITION Xbox Series X/S KOD KLUCZ BEZ VPN

Informacje podstawowe

ID
33629
ID Allegro
Nazwa
JUST DANCE 2023 EDITION Xbox Series X/S KOD KLUCZ BEZ VPN
Typ gry
Xbox Game
Fraza wyszukiwania
JUST DANCE 2023 EDITION XBOX SERIES X/S KOD KLUCZ BEZ VPN

Status

Aktywna
Promowana Nie
Auto-pricing
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
115.28 zl
Profit
17.56 zl
Cena minimalna
93.66 zl
Cena maksymalna
201.34 zl
Proponowana nowa cena
115.28 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
70.29 zl
Raven_Trade · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
-
Ofert w produkcie
0
Sprawdzono
23.10.2026, 17:31
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. Raven_Trade 70.29 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
658510612614708.1012.1016.1020.1024.10
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 115.2893.66—
23.10, 17:31Brak konkurencji115.08 → 115.2893.90—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 115.28 PLN
22.10, 06:26Brak konkurencji115.50 → 115.0893.73—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 115.08 PLN
21.10, 00:23Brak konkurencji94.35 → 115.5094.08—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 115.50 PLN
19.10, 21:46Undercut konkurenta124.31 → 94.3594.35Raven_Trade 70.29Undercut Raven_Trade (70.29 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
18.10, 20:29Bez zmian 111.99111.99Raven_Trade 70.29Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (111.99 PLN)
17.10, 19:17Undercut konkurenta116.09 → 111.99111.99Raven_Trade 70.29Undercut Raven_Trade (70.29 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
16.10, 18:06Undercut konkurenta96.39 → 95.0495.04Raven_Trade 70.29Undercut Raven_Trade (70.29 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
15.10, 16:28Brak konkurencji87.38 → 96.3978.16—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 96.39 PLN
14.10, 14:54Brak konkurencji141.24 → 87.3870.65—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 87.38 PLN
13.10, 10:42Brak konkurencji140.88 → 141.24115.53—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 141.24 PLN
12.10, 07:35Brak konkurencji139.14 → 140.88115.23—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 140.88 PLN
11.10, 08:14Brak konkurencji140.88 → 139.14113.78—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 139.14 PLN
10.10, 05:25Brak konkurencji115.27 → 140.88115.23—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 140.88 PLN
09.10, 05:28Undercut konkurenta127.83 → 115.27115.27Raven_Trade 70.29Undercut Raven_Trade (70.29 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
08.10, 04:51Undercut konkurenta127.83 → 131.29115.30_TanieGranie_ 131.31Undercut _TanieGranie_ (131.31 PLN) o 0.02 PLN

Oferty dostawcow

2
kinguin Just Dance 2023 Edition EU Xbox Series X|S CD Key

ID: 136118 | Region: eu

67.11 zł

kinguin Just Dance 2023 Edition EU EN Language Only Xbox Series X|S CD Key

ID: 139397 | Region: eu

83.00 zł