WORMS W.M.D STEAM KLUCZ KOD

Informacje podstawowe

ID
31575
ID Allegro
Nazwa
WORMS W.M.D STEAM KLUCZ KOD
Typ gry
Steam
Fraza wyszukiwania
WORMS W.M.D STEAM KLUCZ

Status

Aktywna
Promowana Nie
Auto-pricing
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
20.68 zl
Profit
1.09 zl
Cena minimalna
20.59 zl
Cena maksymalna
42.58 zl
Proponowana nowa cena
20.68 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
13.69 zl
GryBiblioteka · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
13.69 zl
GryBiblioteka
Ofert w produkcie
60
Sprawdzono
22.10.2026, 23:42
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. GryBiblioteka 13.69 zl
  2. 2. GryBiblioteka 13.89 zl
  3. 3. GryBiblioteka 13.89 zl
  4. 4. GryBibliotekapromowana 16.89 zl
  5. 5. BlackDragon 17.70 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
121518222508.1012.1016.1019.1023.10
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 20.6820.59—
22.10, 23:42Undercut konkurenta 20.6820.48GryBiblioteka 13.69Undercut GryBiblioteka (13.69 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
21.10, 15:37Undercut konkurenta20.50 → 20.6720.47GryBiblioteka 13.69Undercut GryBiblioteka (13.69 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
20.10, 11:06Undercut konkurenta23.55 → 20.5020.50GryBiblioteka 13.69Undercut GryBiblioteka (13.69 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
19.10, 09:15Bez zmian 20.4720.47GryBiblioteka 13.69Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (20.47 PLN)
18.10, 07:35Bez zmian 20.4720.47GryBiblioteka 13.69Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (20.47 PLN)
17.10, 06:42Undercut konkurenta20.48 → 20.4720.47GryBiblioteka 13.69Undercut GryBiblioteka (13.69 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
16.10, 04:57Undercut konkurenta20.50 → 20.4820.48GryBiblioteka 13.69Undercut GryBiblioteka (13.69 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
15.10, 03:49Undercut konkurenta20.54 → 20.5020.50GryBiblioteka 13.69Undercut GryBiblioteka (13.69 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
14.10, 01:58Undercut konkurenta20.58 → 20.5420.54GryBiblioteka 13.69Undercut GryBiblioteka (13.69 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
12.10, 22:11Undercut konkurenta23.84 → 20.5820.58GryBiblioteka 13.69Undercut GryBiblioteka (13.69 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
11.10, 19:17Bez zmian 20.7020.70GryBiblioteka 13.69Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (20.70 PLN)
10.10, 19:20Bez zmian 20.7020.70GryBiblioteka 13.69Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (20.70 PLN)
09.10, 16:46Undercut konkurenta20.72 → 20.7020.70premka_pl 12.99Undercut premka_pl (12.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
08.10, 16:58Bez zmian 20.7220.72premka_pl 12.99Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (20.72 PLN)

Oferty dostawcow

2
kinguin Worms W.M.D PC Steam CD Key

ID: 29189 | Region: eu

14.19 zł

kinguin Worms W.M.D EU PC Steam CD Key

ID: 106001 | Region: eu

14.98 zł