DiRT Rally STEAM KLUCZ KOD

Informacje podstawowe

ID
29515
ID Allegro
Nazwa
DiRT Rally STEAM KLUCZ KOD
Typ gry
Steam
Fraza wyszukiwania
DiRT Rally

Status

Aktywna
Promowana Nie
Auto-pricing
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
18.77 zl
Profit
2.52 zl
Cena minimalna
16.55 zl
Cena maksymalna
33.79 zl
Proponowana nowa cena
18.77 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
18.79 zl
codestore24 · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
18.79 zl
codestore24
Ofert w produkcie
1
Sprawdzono
21.10.2026, 13:53
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. codestore24 18.79 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
161820222408.1011.1015.1018.1021.10
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 18.7716.55—
21.10, 13:53Bez zmian 18.7716.58codestore24 18.79Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (18.77 PLN)
20.10, 09:36Bez zmian 18.7716.58codestore24 18.79Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (18.77 PLN)
19.10, 07:07Bez zmian 18.7716.55codestore24 18.79Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (18.77 PLN)
18.10, 06:15Bez zmian 18.7716.67codestore24 18.79Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (18.77 PLN)
17.10, 04:47Bez zmian 18.7716.67codestore24 18.79Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (18.77 PLN)
16.10, 03:12Undercut konkurenta22.23 → 18.7716.69codestore24 18.79Undercut codestore24 (18.79 PLN) o 0.02 PLN
15.10, 01:54Brak konkurencji22.60 → 22.6316.69—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 22.63 PLN
14.10, 00:37Brak konkurencji22.64 → 22.6016.67—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 22.60 PLN
12.10, 20:32Brak konkurencji18.47 → 22.6416.70—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 22.64 PLN
11.10, 17:42Bez zmian 18.4716.78codestore24 18.49Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (18.47 PLN)
10.10, 17:52Bez zmian 18.4716.78codestore24 18.49Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (18.47 PLN)
09.10, 14:59Bez zmian 18.4716.78codestore24 18.49Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (18.47 PLN)
08.10, 15:20Bez zmian 18.4716.78codestore24 18.49Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (18.47 PLN)

Oferty dostawcow

2
kinguin DiRT Rally PC Steam CD Key

ID: 16624 | Region: eu

11.26 zł

kinguin DiRT Rally EU PC Steam CD Key

ID: 25767 | Region: eu

13.79 zł