SHADOW OF THE TOMB RAIDER: DEFINITIVE EDITION Xbox One Series X/S KOD KLUCZ

Informacje podstawowe

ID
28540
ID Allegro
Nazwa
SHADOW OF THE TOMB RAIDER: DEFINITIVE EDITION Xbox One Series X/S KOD KLUCZ
Typ gry
Xbox Game
Fraza wyszukiwania
SHADOW OF THE TOMB RAIDER: DEFINITIVE EDITION XBOX ONE SERIES X/S KOD KLUCZ

Status

Aktywna
Promowana Nie
Auto-pricing
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
24.83 zl
Profit
1.17 zl
Cena minimalna
24.58 zl
Cena maksymalna
51.25 zl
Proponowana nowa cena
31.68 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
31.70 zl
Weizo_pl · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
31.70 zl
Weizo_pl
Ofert w produkcie
2
Sprawdzono
25.10.2026, 08:07
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. Weizo_pl 31.70 zl
  2. 2. BiznesBrotheros 115.99 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni

Aktualna cena 24.83 zł różni się od ostatniej wyceny bota (31.68 zł) — zmiana spoza historii (ręczna albo podbicie sprzed 20.10.2026).

Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
212528323508.1012.1017.1021.1026.10
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty31.68 → 24.8324.58—
25.10, 08:07Undercut konkurenta24.83 → 31.6824.58Weizo_pl 31.70Undercut Weizo_pl (31.70 PLN) o 0.02 PLN
24.10, 03:59Bez zmian 24.8324.58BobT1000 21.99Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (24.83 PLN)
23.10, 12:03Pod price_min → podloga22.69 → 24.8324.58—Cena 22.69 spadła pod price_min 24.58 – podłoga 24.83
22.10, 17:09Undercut konkurenta25.72 → 22.6922.47BobT1000 21.99Undercut BobT1000 (21.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
22.10, 02:03Pod price_min → podloga22.70 → 25.7225.47—Cena 22.70 spadła pod price_min 25.47 – podłoga 25.72
21.10, 12:20Undercut konkurenta29.66 → 22.7022.48BobT1000 21.99Undercut BobT1000 (21.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do podłogi (price_min + bufor)
20.10, 07:50Undercut konkurenta25.73 → 22.4822.48BobT1000 21.99Undercut BobT1000 (21.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
19.10, 05:26Bez zmian 22.4622.46BobT1000 21.99Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (22.46 PLN)
18.10, 04:30Bez zmian 22.4622.46BobT1000 21.99Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (22.46 PLN)
17.10, 03:21Undercut konkurenta 22.4622.46BobT1000 21.99Undercut BobT1000 (21.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
16.10, 01:44Undercut konkurenta34.18 → 22.4722.47BobT1000 21.99Undercut BobT1000 (21.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
15.10, 00:29Undercut konkurenta29.25 → 26.6526.65_CheapKeys_ 24.99Undercut _CheapKeys_ (24.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
13.10, 20:09Undercut konkurenta29.31 → 29.2529.25_CheapKeys_ 24.99Undercut _CheapKeys_ (24.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
12.10, 15:53Undercut konkurenta33.24 → 29.3129.31_CheapKeys_ 24.99Undercut _CheapKeys_ (24.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
11.10, 15:59Bez zmian 29.2229.22_CheapKeys_ 24.99Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (29.22 PLN)
10.10, 13:18Bez zmian 29.2229.22_CheapKeys_ 24.99Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (29.22 PLN)
09.10, 13:24Undercut konkurenta33.16 → 29.2229.22_CheapKeys_ 24.99Undercut _CheapKeys_ (24.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
08.10, 13:42Undercut konkurenta30.30 → 26.6426.64_CheapKeys_ 24.99Undercut _CheapKeys_ (24.99 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min

Oferty dostawcow

10
kinguin Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition EU XBOX One CD Key

ID: 68416 | Region: eu

17.08 zł

kinguin Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition EU XBOX One / Xbox Series X|S CD Key

ID: 85841 | Region: eu

17.08 zł

kinguin Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition US XBOX One CD Key

ID: 68417 | Region: us

18.23 zł

kinguin Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition US XBOX One / Xbox Series X|S CD Key

ID: 85840 | Region: us

20.29 zł

kinguin Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition AR XBOX One / Xbox Series X|S CD Key

ID: 206210 | Region: ar

24.68 zł

kinguin Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition UK XBOX One / Xbox Series X|S CD Key

ID: 245360 | Region: uk

29.82 zł

kinguin Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition TR XBOX One / Xbox Series X|S CD Key

ID: 121287 | Region: tr

33.07 zł

kinguin Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition XBOX One / Xbox Series X|S CD Key

ID: 176062 | Region: eu

33.11 zł

kinguin Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition XBOX One CD Key

ID: 79431 | Region: eu

35.66 zł

kinguin Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition CA XBOX One / Xbox Series X|S CD Key

ID: 229248 | Region: ca

50.64 zł