FARMING SIMULATOR 22 STEAM KLUCZ

Informacje podstawowe

ID
22482
ID Allegro
Nazwa
FARMING SIMULATOR 22 STEAM KLUCZ
Typ gry
Steam
Fraza wyszukiwania
FARMING SIMULATOR 22 Steam STEAM

Status

Aktywna
Promowana Nie
Auto-pricing
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
33.75 zl
Profit
1.39 zl
Cena minimalna
32.94 zl
Cena maksymalna
69.40 zl
Proponowana nowa cena
33.75 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
6.35 zl
codestore24 · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
6.35 zl
codestore24
Ofert w produkcie
112
Sprawdzono
20.10.2026, 13:11
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. codestore24 6.35 zl
  2. 2. Weizo_pl 13.35 zl
  3. 3. DigiKiosk 20.29 zl
  4. 4. BuyDigitalStuff 22.77 zl
  5. 5. DigiKiosk 23.26 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
31425364708.1011.1015.1018.1021.10
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 33.7532.94—
21.10, 07:03Pod price_min → podloga33.41 → 33.7533.42—Cena 33.41 spadła pod price_min 33.42 – podłoga 33.75
20.10, 13:11Undercut konkurenta37.28 → 33.4133.41codestore24 6.35Undercut codestore24 (6.35 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
19.10, 10:50Undercut konkurenta33.25 → 32.9532.95codestore24 6.35Undercut codestore24 (6.35 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
18.10, 09:48Undercut konkurenta33.74 → 33.2533.25codestore24 6.35Undercut codestore24 (6.35 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
17.10, 08:11Undercut konkurenta 33.7433.74codestore24 6.35Undercut codestore24 (6.35 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
16.10, 07:03Undercut konkurenta43.60 → 33.7533.75codestore24 6.35Undercut codestore24 (6.35 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
15.10, 05:51Undercut konkurenta38.81 → 34.5034.50Weizo_pl 13.32Undercut Weizo_pl (13.32 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
14.10, 04:09Undercut konkurenta38.87 → 38.8138.81Weizo_pl 13.32Undercut Weizo_pl (13.32 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
12.10, 23:59Undercut konkurenta43.76 → 38.8738.87Weizo_pl 13.32Undercut Weizo_pl (13.32 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
11.10, 21:24Undercut konkurenta43.71 → 38.7838.78codestore24 5.82Undercut codestore24 (5.82 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
10.10, 21:27Undercut konkurenta43.79 → 38.7838.78codestore24 5.76Undercut codestore24 (5.76 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
09.10, 18:22Undercut konkurenta38.13 → 38.1238.12codestore24 5.76Undercut codestore24 (5.76 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min
08.10, 18:58Bez zmian 38.1338.13codestore24 5.76Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (38.13 PLN)

Oferty dostawcow

2
kinguin Farming Simulator 22 PC Steam CD Key

ID: 89537 | Region: eu

23.13 zł

kinguin Farming Simulator 22 EU PC Steam CD Key

ID: 90623 | Region: eu

23.70 zł