GOTHIC COMPLETE 1+2+3+2DLC (NOC KRUKA + ZMIERZCH BOGÓW) STEAM KLUCZ

Informacje podstawowe

ID
12381
ID Allegro
Nazwa
GOTHIC COMPLETE 1+2+3+2DLC (NOC KRUKA + ZMIERZCH BOGÓW) STEAM KLUCZ
Typ gry
Steam
Fraza wyszukiwania
GOTHIC COMPLETE 1+2+3+2DLC (NOC KRUKA + ZMIERZCH BOGÓW) Steam STEAM

Status

Aktywna
Promowana Nie
Auto-pricing
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
34.16 zl
Profit
5.52 zl
Cena minimalna
26.25 zl
Cena maksymalna
54.88 zl
Proponowana nowa cena
34.16 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
32.43 zl
Raven_Trade · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
-
Ofert w produkcie
0
Sprawdzono
21.10.2026, 06:35
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. Raven_Trade 32.43 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
253035404508.1011.1015.1018.1021.10
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 34.1626.25—
21.10, 06:35Brak konkurencji32.41 → 34.1626.30—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 34.16 PLN
20.10, 01:36Bez zmian 32.4126.28Raven_Trade 32.43Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (32.41 PLN)
19.10, 00:18Bez zmian 32.4126.25Raven_Trade 32.43Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (32.41 PLN)
17.10, 22:45Bez zmian 32.4126.25Raven_Trade 32.43Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (32.41 PLN)
16.10, 21:52Undercut konkurenta34.14 → 32.4126.25Raven_Trade 32.43Undercut Raven_Trade (32.43 PLN) o 0.02 PLN
15.10, 20:11Brak konkurencji33.74 → 34.1426.28—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 34.14 PLN
14.10, 18:43Brak konkurencji34.65 → 34.2226.35—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 34.22 PLN
13.10, 14:33Brak konkurencji35.71 → 34.6526.71—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 34.65 PLN
12.10, 11:49Bez zmian 35.7127.59—Brak konkurencji, cena już optymalna (35.71 PLN)
11.10, 12:01Bez zmian 35.7127.59—Brak konkurencji, cena już optymalna (35.71 PLN)
10.10, 09:13Brak konkurencji32.41 → 35.7127.59—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 35.71 PLN
09.10, 08:59Bez zmian 32.4127.61Raven_Trade 32.43Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (32.41 PLN)
08.10, 09:17Undercut konkurenta32.41 → 43.5727.61KaJoShop 43.59Undercut KaJoShop (43.59 PLN) o 0.02 PLN

Oferty dostawcow

3
kinguin Gothic Universe Edition PC Steam CD Key

ID: 4645 | Region: eu

18.29 zł

kinguin Gothic Universe Edition EU PC Steam CD Key

ID: 12078 | Region: eu

19.03 zł

kinguin Arcania + Gothic Pack Steam CD Key

ID: 8789 | Region: eu

28.63 zł