COSTUME QUEST STEAM KLUCZ

Informacje podstawowe

ID
10926
ID Allegro
Nazwa
COSTUME QUEST STEAM KLUCZ
Typ gry
Steam
Fraza wyszukiwania
COSTUME QUEST Steam STEAM

Status

Aktywna
Promowana Nie
Auto-pricing
Sledzenie ceny Aktywne

Moja cena

Aktualna cena
8.06 zl
Profit
3.48 zl
Cena minimalna
4.38 zl
Cena maksymalna
7.36 zl
Proponowana nowa cena
8.06 zl

Konkurencja

Najtańsza firma
126.29 zl
Weizo_pl · tę cenę bot podcina
Najtańsza oferta (wszyscy)
-
Ofert w produkcie
0
Sprawdzono
22.10.2026, 10:44
Top firmy przy ostatniej wycenie
  1. 1. Weizo_pl 126.29 zl

Historia cen

ostatnie 90 dni
Moja cena Najtańsza firma Cena minimalna
0346810213608.1012.1015.1019.1023.10
DataŚcieżkaCenaMinNajtańsza firmaPowód
Terazstan oferty 8.064.38—
22.10, 10:44Brak konkurencji6.27 → 8.064.55—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 8.06 PLN
21.10, 06:22Bez zmian 6.273.06—Brak konkurencji, cena już optymalna (6.27 PLN)
20.10, 01:24Brak konkurencji7.09 → 6.273.06—Brak ofert konkurencji – ustawiono price_min * 1.2 + 2.6 = 6.27 PLN
19.10, 00:05Undercut konkurenta8.07 → 7.094.26Weizo_pl 126.29Undercut Weizo_pl (126.29 PLN) o 0.02 PLN
17.10, 22:33Undercut konkurenta15.46 → 4.723.17Weizo_pl 126.29Undercut Weizo_pl (126.29 PLN) o 0.02 PLN
16.10, 21:38Undercut konkurenta15.49 → 15.468.11Weizo_pl 126.29Undercut Weizo_pl (126.29 PLN) o 0.02 PLN
15.10, 19:57Undercut konkurenta11.94 → 15.498.12Weizo_pl 126.29Undercut Weizo_pl (126.29 PLN) o 0.02 PLN
14.10, 18:29Undercut konkurenta15.52 → 15.498.12Weizo_pl 126.29Undercut Weizo_pl (126.29 PLN) o 0.02 PLN
13.10, 14:18Bez zmian 15.528.14Weizo_pl 126.29Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (15.52 PLN)
12.10, 11:33Bez zmian 15.528.14Weizo_pl 126.29Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (15.52 PLN)
11.10, 11:46Bez zmian 15.528.14Weizo_pl 126.29Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (15.52 PLN)
10.10, 08:57Bez zmian 15.528.14Weizo_pl 126.29Cena już optymalna – taka sama jak wyliczona (15.52 PLN)
09.10, 08:45Undercut konkurenta15.49 → 15.528.14Weizo_pl 126.29Undercut Weizo_pl (126.29 PLN) o 0.02 PLN
08.10, 09:04Undercut konkurenta15.49 → 8.148.14Barsog5 5.48Undercut Barsog5 (5.48 PLN) o 0.02 PLN; cena podbita do price_min

Oferty dostawcow

2
kinguin Costume Quest PC Steam CD Key

ID: 764 | Region: eu

2.45 zł

kinguin Costume Quest EU PC Steam CD Key

ID: 333504 | Region: eu

6.20 zł